O společnosti

Internetovou prodejnu www.ponozkymax.cz vlastní firma TAPO-MAX, s.r.o. Česká společnost,která byla zapsána v roce 2002 jako pokračovatel firmy: Drahomíra Klementová-Max.

TAPO-MAX, s.r.o. navázala na firmu, která působila v České republice již od roku 1997. Po celou dobu své existence se věnujeme prodeji ponožek, přezůvek a poslední dobou také prodeji prádla. Celou dobu svého podnikaní se snažíme vybírat vždy to nejlepší od menších českých výrobců, kteří se dnes i našim přičiněním stali prosperujícími firmami s poměrným zastoupením na našem trhu. Poslední roky se podílíme i na designu ponožek, protože chceme dokazat, že i v Čechách umíme vyrobit kvalitní a pěkné ponožky.

Jsou to dva roky, co jsme se rozhodli pro zpestření zařadit do naší kolekce výrobce z Polska a Holandska. Jedná se o polskou firmu Gatta, která rozšířila naš sortiment o krásné vzorované punčochové zboží a prádlo vysoké kvality s dobrou cenou. A holandskou Comix, která je zase jedničkou ve výrobě licenčních ponožek jako Simpsons, Garfield, Harry Potter, Snoopy, Disney ...

Celou dobu se snažíme uspokojovat naše zákazníky kvalitními výrobky, které z 95% vyrábí České firmy a řídíme se heslem:

"Vše pro Maximálně spokojeného zákazníka."

Věříme, že si vyberete a budete spokojeni.
Váš Max